Bedava internet 2018 – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Programsız Bedava internet 2018 – Türk Telekom, Vodafone, Turkcell

Programsız Bedava internet 2018 – Türk Telekom, Vodafone, Turkcell

Programsız Bedava İnternet 2018 (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom)

İnternet, belki de bir insanın artık hayatında olmazsa olmazlarından biri haline gelen bir sistemdir. Sadece oturduğumuz yerde ya da evlerimizde değil; yürürken, okulda ya da bir yerlerde otururken veya bir kahve içerken bile internet olmazsa olmazlarımızdan biri haline gelmiş durumdadır. Bedava internet bu bağlamda bizlerin bel kemiklerinden birisini oluşturmaktadır. Maalesef ki günümüz şartlarını ve aynı zamanda da ekonomiyi göz önüne aldığımız zaman, bunun ne kadar mümkün olmadığını görüyoruz ve bir şekilde ek internet ki özellikle de bedava internet kampanyaları gözümüzde canlanıyor. Sizler için 3 farklı operatörün programsız bedava internet 2018 kampanyalarına göz atacağız ve sizlerde, kendiniz için uygun kampanyayı kullanacaksınız.

Turkcell Programsız Bedava İnternet 2018

Turkcell programsiz bedava internet 2018

Programsız GNÇ Uygulamasını İndir ve Bu Sayede 1 GB İnternet Kazan

Uygulamalar sayesinde artık internet kazanmak ve elbette bunu en ücretsiz yoldan yapmak; sizler için oldukça avantajlı olacaktır. Gerek App Store gerek ise de Play Store üzerinden bu uygulamayı indirerek; hafta da 1 GB internete en ısa yoldan sahip olup, bu interneti kullanabilirsiniz.

4.5G Salla Kazan

SIM kartınız 4.5G ile uyumlu mu? Eğer evet ise çok şanslısınız demektir; bu sayede hem bedava internet kapsamında ki kampanyadan yararlanabileceksiniz hem de 4.5G salla kazan sayesinde bu kampanyadan çok daha basit bir şekilde faydalanarak 1 GB internete sahip olacaksınız.

Toplantıdayım 1 GB Programsız İnternet

Sadece bir uygulama indirerek, bedava internete sahip olmak; artık son zamanların en güzel olaylarından birisini haline geldi ve bu durumda bizlerde bedava internet 2018 fırsatlarından olabildiğince yararlanmak istiyoruz ve yararlanıyoruz. Sizlerde söz konusu uygulamayı indirerek; hafta boyunca kullanacağınız 1 GB internete kavuşun.

BİP Messenger Her Gün Mesaj Atarak 1 GB İnternete Sahip Olun

Kimi uygulamaları indirerek internet kazanırsınız kimi uygulamalarda ise sadece onu kullanarak internet kullanabileceğinizi görürsünüz. 5 gün boyunca göndereceğiniz her mesaj ve aynı zamanda bu mesajlara emojilerde dahil; anında 1 GB internete kavuşun ve onu kullanın.

Turkcell Yaani 1 GB İnternet

Oldukça kullanışlı olan bu uygulama sayesinde; sadece 1 GB değil, bir sonraki aşamada da 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu sayede oldukça avantajlı bir fırsata sahip olabileceğinizi göreceksiniz. Uygulamayı indirin ve ardından kullanmaya başlarsanız; 1 GB internete sahip olursunuz. Daha sonrasında ise; 10 gün uygulamayı kullanın ve ardından 20 arama yapın 1 GB internet kazanın.

Vodafone Programsız Bedava İnternet 2018

vodafone programsiz bedava internet 2018

E-Fatura ile 1 GB

1 GB internet diyerek geçmeyin ve aynı zamanda bunu çok azmış gibi görmeyin; kimi zaman öyle ki, o 1 GB internete ne kadar muhtaç olduğumuzu görebiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey faturanızı ya SMS’e ya da E-Faturaya çevirerek, en kolay yoldan ödeme yapabilmek olacaktır.

4.5G Sayesinde 1 GB Kazanın

1 ay üzerinden 1 GB internet kazanın ve bunu sadece 4.5G uyumlu SIM kart alarak yapabileceksiniz. Kartınızın 4.5G olması hem sizler için avantajlı olacaktır hem de bunun yanı sıra internet kazanacaksınız. Vodafone bedava internet kapsamından yararlanarak; avantajlardan en kolay şekilde faydalanın ve kullanın.

Yanımda Uygulaması Sayesinde 500 MB Kazanın

Vodafone Yanımda Uygulaması herkes tarafından kullanılan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda ise güvenirlik konusu oldukça fazla karşımıza çıkar ve güzel bir şekilde uygulamayı kullanabiliriz. Her pazartesi uygulamaya şifreniz ve numaranız ile giriş yapın ki; en güzel şekilde internet kullanımını gerçekleştirin. Sonrasında Vodafone bedava internet 2018 sahibi olabilirsiniz.

Yanımda Uygulaması ile 250 MB İnterneti Anında Kazanın

Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde artık çok rahat bir şekilde bedava internete sahip olabileceksiniz. Tüm gün boyunca 250 MB internet kullanabileceksiniz ve bu sayede de güzel fırsatları yine en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz.

Türk Telekom Programsız Bedava İnternet 2018 – AVEA

turk telekom programsiz bedava internet 2018

TL Yüklemelerinde Bedava İnternet Kazanın

Bedava internet kampanyası olan bir operatör her zaman için oldukça değerli ve aynı zamanda önemlidir. Sizlerde kullandığınız operatörün bedava internet 2018 kampanyalarından yararlanmak için; en ufak fırsatı dahi değerlendirin ve bunları kullanın. Turk Telekom bedava internet sayesinde; artık çok daha kolay bir şekilde fırsatlardan yararlanacaksınız. Yalnızca bir durum var ki; ancak 50 TL ve üzeri yüklemelerde bu interneti kullanacaksınız. 50 TL ve üzeri yükleme yapın ve ardından da HEDIYE INTERNET yazarak 5555’e mesaj atın ve 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanın.

Faturasızlara Özel 1 GB İnternet

Turk Telekom’un Mobil İşlemler bölümünü kullanıyor musunuz? Eğer kullanmıyorsanız; şu andan itibaren kullanmaya başlayın çünkü banka kartı ve aynı zamanda kredi kartı üzerinden TL yükleyerek bedava internet fırsatı üzerinden yararlanabileceksiniz. 1 GB interneti bu sayede anında kazanın ve bu durum karşısında interneti en verimli ve aynı zamanda en keyifli şekilde kullanın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ